КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГИ

  trans
separator
separator
separator
separator
separator
separator
КОНФЕРЕНЦ-ПОСЛУГИ
 
Зробити запит | Акції та спецпропозиції | Відгуки

Якщо Ви плануєте конференцію, семінар, тренінг, або ж банкет чи фуршет, ми пропонуємо Вам наші, облаштовані за останнім словом техніки, зали, а також повний цикл конференц-послуг.

Для проведення ділових заходів різного рівню готель «Амарант» пропонує конференц-зали, що можуть вмістити від 15 до 70 осіб. Затишна атмосфера цих залів та уважність персоналу створять сприятливі умови для проведення Ваших заходів.

Детально продуманий дизайн, наша служба клієнтської підтримки та новітні технічні рішення забезпечать успіх заходу будь-якого рівня.

Для детальної інформації про наші зали та послуги натисніть тут.

Meeting room Alpha
Конференц-зал «Альфа»

Стильне дизайнерське рішення конференц-залу та новітнє устаткування, дозволять зробити процес переговорів максимально комфортним. Зал розраховано на 12-17 осіб з кількома варіантами розсадки за Вашим бажанням. Цей зал підійде як для службових нарад, так і для засідань правління.

Детальнiше
Meeting room Alpha
Конференц-зал «Бета»

Витриманий у діловому стилі та розрахований на 16-35 осіб з можливістю розсадки по театральній системі, клас, круглий стіл або буквою П, та призначений для проведення як ділових заходів, так і корпоративних свят. Мультимедійний проектор робить зал найбільш підходящим для невеликих тренінгів та семінарів.

Детальнiше
Meeting room Alpha
Конференц-зал «Гамма»

Найбільший зал готелю. Може прийняти у своїх стінах до 70 осіб, з можливістю розсадки по театральній системі, клас, круглий стіл або буквою П. На базі конференц-залу Ви можете скористатися послугами нашого ресторанного сервісу, зокрема провести банкети та фуршети, а також неформальні презентації.

Детальнiше
 
Амарант Готель Київ

Україна, м. Київ 04080
вул. Костянтинівська 71-Д
тел.: +38 (044) 500-1145/46
факс: +38 (044) 500-1149
e-mail: info@amaranthotel.com
Українська English Русский