КИЇВСЬКІ ГОТЕЛІ

  trans
separator
separator
separator
separator
separator
separator
Київські готелі
 

Огляд Огляд

Київ - столиця України - один з найдавніших міст Європи. Якщо Ви цікавитеся розвагами та атракціями, новими діловими контактами, культурними подіями, київськими готелями та старовинною архітектурою - Київ перевершить всі очікування. Місто було засноване більше 1500 років тому. Сучасний Київ - це дивовижна гармонія минулого і сьогодення, відчувається у всьому: в старовинних будівлях і ультрасучасних магазинах, київських готелях, тінистих парках і, звичайно ж, самих киян.

З дня оголошення "Самостійної України" в місті відбулися значні зміни: побудовані нові комплекси і мости, відкрилися нічні клуби, сучасні ресторани і численні київські готелі. Більшість старовинних будівель в центрі міста були реконструйовані і отдекоріровани. Багато історичні місця Києва, такі як Поділ і Андріївський спуск стали популярними місцями проведення часу гостей міста та киян. Тут можна побачити художників, що демонструють свої роботи, вуличні вистави та багато іншого.
 Київські готелі Київські готелі

Найголовніший недолік готелів Києва - обслуговування низького рівня. Це проблема, яка потребує швидкого вирішення. Нечисленні готелі високого класу, такі як Інтерконтиненталь, Хаят і Прем'єр Палас непомірно дороги. Готель, який сумістив прийнятні ціни і прекрасне обслуговування – «Амарант Готель» Київ. Він знаходиться в старовинному районі міста Подолі. Цей готель відр.ізняється сучасним дизайном, зручними конференц-залами та різноманітністю номерів. «Амарант Готель» Київ ідеально підходить для відпочинку, роботи та проведення корпоративних заходів.
 Культура Культура

Київ багато століть був центром східнослов'янського світу. Його називали Матір'ю міст руських. Софія Київська та Києво-Печерська Лавра є багатовіковими символами культурного, історичного та релігійного життя міста. Вони знаходяться під охороною організації ЮНЕСКО і включені в список всесвітньої культурної спадщини.

Київ відомий своїми численними театрами: Національний театр опери та балету України ім. Тараса Шевченка, Національний академічний театр російської драми і комедії ім. Лесі Українки, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, Театр оперети, Театр ляльок, Філармонія Україні та багато інших. Численні київські музеї порадують цінителів живопису і скульптури: музей Західного і Східно - Європейського мистецтва, музей Українського мистецтва, музей Російського мистецтва, музей прикладного мистецтва і Золотий Фонд Україна.
Архітектура Архітектура

Київ славиться своїми архітектурними ансамблями: Андріївською церквою, Маріїнським палацом, Києво-Печерською Лаврою, реконструйованими Золотими воротами, Софійським собором, Михайлівським собором, палацом України, київськими готелями та багатьом іншим. Один з найбільш сучасних об'єктів міста - гігантський монумент Батьківщини-Матері, що знаходиться на правому березі Дніпра, на території музею Великої Вітчизняної війни.
 Визначні пам'ятки Києва Визначні пам'ятки Києва

Столиця України, що славиться своїми численними парками, скверами і ботанічними садами, вважається також однією з найзеленіших столиць Європи. Пагорби, увінчані золотими куполами Києво-Печерської Лаври і широкий Дніпро, є вражаючим початком знайомства з городом. Днепровскіе острова добре облаштовані і стали улюбленими зонами відпочинку киян та гостей міста.

Гідропарк, найбільший з київських парків, сповнений сюрпризів та розваг: ресторани і нічні клуби, численні кафе, прекрасні пляжі, станції водних видів спорту, атракціони та прогулянкові катери. Взимку його численні затоки і озера замерзають і також стають місцями улюбленого проведення часу: катання на ковзанах і зимової риболовлі.

Влітку середня температура в Києві: +19 ° С, взимку -5 ° С.
 Центр Києва Центр Києва

Центр міста Києва - площа Незалежності та вулиця Хрещатик. На центральній вулиці знаходяться Міська рада, Київська Філармонія, Консерваторія, Центральний універмаг міста, кінотеатри та магазини, київські готелі, ресторани і клуби. Станції метро, розташовані на Хрещатику, "Майдан Незалежності" і "Хрещатик", є великими пересадочними вузлами в центрі міста і прекрасно обслуговують весь метрополітен з його 50-ю станціями і 3 лініями більше 65 км завдовжки.

У свята і вихідні дні Хрещатик стає пішохідною вулицею. Тут приємно просто пройтися або посидіти в одному з численних ресторанів або затишних кафе. Андріївський узвіз також надано в повне розпорядження гуляють пішоходів і перекритий для руху громадського транспорту.


 
Амарант Готель Київ

Україна, м. Київ 04080
вул. Костянтинівська 71-Д
тел.: +38 (044) 500-1145/46
факс: +38 (044) 500-1149
e-mail: info@amaranthotel.com
Українська English Русский