НОМЕРИ

  trans
separator
separator
separator
separator
separator
separator
Амарант Готель - Номери
 

Номер "Стандарт Сингл" | Номер "Стандарт Твін" | Номер "Комфорт" | Номер "Комфорт Дабл"

Затишний і стильний готель "Амарант Готель Києв" розташовується в самому серці старого Подола, в пішої доступності від багатьох міських визначних пам'яток. Амарант розрахований на мандрівників, що цінують європейський рівень, що не терплять компромісів в обслуговуванні і бажають жити в стильному готелі.

Номерний фонд готелю складається з 46 номерів наступних категорій: "Стандарт Сингл", "Стандарт Твін", "Комфорт", "Комфорт Дабл". Інтер'єри вишукані і продумані до дрібниць. Ергономічні меблі та сантехніка, високоякісні текстиль і косметика, новітні системи освітлення та зв'язку - все це підібрано зі смаком і любов'ю. Багато з номерів мають нестандартну планування і колірне рішення, які порадують гостей з тонким почуттям стилю. Увага навіть до самих незначних деталей - це саме та якість, яка виділяє «Амарант Готель» серед всіх інших готелів.

В кожному номері: Wi-Fi високошвидкісний Інтернет (безкоштовно), мовлення основних ТВ-каналів світу, ортопедичні матраци, плазмові телевізори, індивідуальні сейфи, телефони, клімат-контроль, фени. Всі номери некурящі.

 
Амарант Готель Київ

Україна, м. Київ 04080
вул. Костянтинівська 71-Д
тел.: +38 (044) 500-1145/46
факс: +38 (044) 500-1149
e-mail: info@amaranthotel.com
Українська English Русский